Saat 10’a yirmi var.. Elimde bir küp şeker diğer elimde de orta açık çay ve düşünüyorum seni çaya kendimi küp şekere benzetiyorum.. Ne zaman hevesle canım çay istese eksik kalmaması gereken bir küp şeker onsuz pek tat almıyorum hatta onu çayın içine ağır ağır batırırken küp parçalanmasını izlemek yavaşça bardağın dibine kasvetle çökmesini izlemek sonra bardağın içine kaşığı sokup eriyene kadar hatta çayın tamamında aynı tadı bırakacak kadar karıştırarak içmek iyi geliyor ve rahatlatıyor. Çayda bizi bulma sebebim aynı küp şeker gibiyim hayatına girmek ve mümkün olduğu kadar senin her anını kaplamak aynı zamanda da seninde aklında zihninde fikrinde hayat ve yaşam tarzında kendimden parçalar bırakmak istiyorum.. Ve bunu yaparken kaşığın beni karıştırması hayat denilen acımasız zaman bütününün benim hayatımdan çaldığı zaman ve tıpkı küp şekerin bardakta yavaş yavaş parçalandığı gibi zamanla kalbimin parçalanması umrumda değil tek isteğim senin her anının parçası olmak..

Saat 10’a yirmi var.. Elimde bir küp şeker diğer elimde de orta açık çay ve düşünüyorum seni çaya kendimi küp şekere benzetiyorum..

Ne zaman hevesle canım çay istese eksik kalmaması gereken bir küp şeker onsuz pek tat almıyorum hatta onu çayın içine ağır ağır batırırken küpün parçalanmasını izlemek yavaşça bardağın dibine kasvetle çökmesini izlemek sonra bardağın içine kaşığı sokup eriyene kadar hatta çayın tamamında aynı tadı bırakacak kadar karıştırarak içmek iyi geliyor ve rahatlatıyor.

Çayda bizi bulma sebebim aynı küp şeker gibiyim hayatına girmek ve mümkün olduğu kadar senin her anını kaplamak aynı zamanda da seninde aklında zihninde fikrinde hayat ve yaşam tarzında kendimden parçalar bırakmak istiyorum.. Ve bunu yaparken kaşığın beni karıştırması hayat denilen acımasız zaman bütününün benim hayatımdan çaldığı zaman ve tıpkı küp şekerin bardakta yavaş yavaş parçalandığı gibi zamanla kalbimin parçalanması umrumda değil tek isteğim senin her anının parçası olmak..

KategorilerGenel

“Saat 10’a yirmi var.. Elimde bir küp şeker diğer elimde de orta açık çay ve düşünüyorum seni çaya kendimi küp şekere benzetiyorum.. Ne zaman hevesle canım çay istese eksik kalmaması gereken bir küp şeker onsuz pek tat almıyorum hatta onu çayın içine ağır ağır batırırken küp parçalanmasını izlemek yavaşça bardağın dibine kasvetle çökmesini izlemek sonra bardağın içine kaşığı sokup eriyene kadar hatta çayın tamamında aynı tadı bırakacak kadar karıştırarak içmek iyi geliyor ve rahatlatıyor. Çayda bizi bulma sebebim aynı küp şeker gibiyim hayatına girmek ve mümkün olduğu kadar senin her anını kaplamak aynı zamanda da seninde aklında zihninde fikrinde hayat ve yaşam tarzında kendimden parçalar bırakmak istiyorum.. Ve bunu yaparken kaşığın beni karıştırması hayat denilen acımasız zaman bütününün benim hayatımdan çaldığı zaman ve tıpkı küp şekerin bardakta yavaş yavaş parçalandığı gibi zamanla kalbimin parçalanması umrumda değil tek isteğim senin her anının parçası olmak..” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.