Ağırdır sevmelerim her sayfasında ağır yükler yükleyen sürekleyici bir romanın son sayfasındaki aydınlatıcı final olmalı sevdiğim.. Benim romanımın sayfalarında geçen figüranlar gibi değil sonunu getirerek heyecan ile her sayfanın onu anlattığını bilecek sevdiğim.. Bana baktığında aslında her parçamda kendinin olduğunu bilecek ve her bunu hissettiğinde bana da bunu hissettirecek biri olmalı sevdiğim.. Geceleri karanlık odada kimseye hissettirmeden mum ışığında hem heyecan hemde azimle okunan bir romanın sayfaları olduğunu bilecek her sayfada ayrı duygu yükü ayrı biz sevda yattığını bilecek, bilecek fakat her yazılanın da kendinden ibaret olduğunun farkında olacak sevdiğim.. Kısacası öyle uyum içinde olacak ki ömrümün her anında son nefesimi verene kadar benim romanımın baş rol oyuncusu benim en sevdiğim duygularımın bütünü hayatımın son noktası romanımın finali olacak biri..

Ağırdır sevmelerim her sayfasında ağır yükler yükleyen sürekleyici bir romanın son sayfasındaki aydınlatıcı final olmalı sevdiğim.. Benim romanımın sayfalarında geçen figüranlar gibi değil sonunu getirerek heyecan ile her sayfanın onu anlattığını bilecek sevdiğim..
Bana baktığında aslında her parçamda kendinin olduğunu bilecek ve her bunu hissettiğinde bana da bunu hissettirecek biri olmalı sevdiğim.. Geceleri karanlık odada kimseye hissettirmeden mum ışığında hem heyecan hemde azimle okunan bir romanın sayfaları olduğunu bilecek her sayfada ayrı duygu yükü ayrı biz sevda yattığını bilecek, bilecek fakat her yazılanın da kendinden ibaret olduğunun farkında olacak sevdiğim.. Kısacası öyle uyum içinde olacak ki ömrümün her anında son nefesimi verene kadar benim romanımın baş rol oyuncusu benim en sevdiğim duygularımın bütünü hayatımın son noktası romanımın finali olacak biri..

KategorilerGenel