Webmaster Sitesi Tanıtımı.

WebmasterSitesi Türkiye’nin webmaster forumlarından biridir.Her türlü konuda yardım alabileceğiniz , çekinmeden soru sorabileceğiniz bir sitedir.WebmasterSitesinin misyonu “Geleceğe Webmaster Yetiştirmektir”..

WebmasterSitesi cana yakın üyeleriyle , anlayışlı yönetim kadrosuyla bir forumdan çok bir ailedir.Soru ve sorunlarınızı siteyle paylaşabilir , ailemizden bilgi alabilirsiniz.Ailemizin bazı sizler için projeleri ise ;
Reudi
PHP ve ASP konusunda kursa gitmeden kursa gitmiş gibi olabilirsiniz.WebmasterSitesi moderatörleri tarafından hazırlanmış videoları izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

SeoSta
Websitelerinizin istatistiklerini görebilir , sitelerinizin gelişimini takip edebilirsiniz.Sitenizin istatistik sonuçlarınıda kaydedebilirsiniz.
WS-Seo
WS-Seo , webmastersitesi tarafından hazırlanmış bir seo destekli wordpress temasıdır , ücretsiz olarak sunulmuştur.Türkiye’de tek subdomain destekli bir temadır.WS-Seo üzerinden wordpress ve seo hakkında profesyonel ağızlardan bilgi alabilir , sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

ve daha bir çok proje sizler için hizmette…

Forumda düzenli olarak yapılan yarışmalardan bahsedelim.
Ayın üyesi yarışması : Forumdaki yardım içerikli mesajları , diğer üyelere karşı davranışları bakımından değerlendirilen bir üye her ay düzenli olarak seçilir.
Kendisine ayın üyesi rütbesi verilir.

Ayın sitesi yarışması :Forumda website sahipleri için düzenlenmiş bir yarışma olan ayın sitesi yarışmasına katılmak için hiç bir şart yok , kazananlarıda güzel ödüller bekliyor.
Rütbesi :

düzenli olarak yapılan yarışmalar dışında avatar yarışması , seo yarışması gibi yarışmalarda bulunuyor.

WebmasterSitesi tarafından çıkarılan dergiyede göz atıcak olursak…
Şuana kadar 10 sayı çıkarılan WS Dergisi , okuyucularına bilgi veriyor.Üyeler tarafından dergiye yollanan yazılar kabul edilirse üye ödüllendiriliyor.Cömert adminimizi unutmamak lazım.
Dergilerde yayınlanan yazılar genelde webmaster konuları üzerine oluyor , buradan dergilerde emeği geçenlere teşekkür ediyorum , gerçekten çok güzel bilgiler paylaşılmış.

Sitedeki mesaj raporu sistemiyle , rapor et tuşuyla () yönetime ulaştırdığınız mesajlarla ilgileniliyor , mağdur olmuyorsunuz.

Sitedeki kategorilerin başlıcaları ;
Facebook
En çok ticaretin gerçekleştiği bölüm , tabi ki bilgi ticaretinide unutmamak gerek , facebook bölümünde sayfa , hesap güvenliği ve uygulama oluşturma gibi daha bir çok konuda bilgi alabilirsiniz.
Ticari Alış-Veriş ve Takas
Bu bölümlerde her türlü satışı yapabilir , ürünler satın alabilirsiniz.
İnternetten Para Kazan
İnternetten para kazanmaya bir yerden başlamak gerek , sizi yönlendirecek bölüm burası , nereden başlamalıyım ? neler yapabilirim ? gibi sorularınız varsa burası tam size göre..
Webmaster Okulu
Her konuda resimli , videolu dersler izleyebileceğiniz , bilgi alabileceğiniz bir bölüm , yeni başlayanlar için kaçınılmaz.
Seo
Seo bölümlerinde , site admini W-S ‘ye sorular sorabilir , seo hakkında bilgi alabilirsiniz.
Oyun & Eğlence
Eeee aldık tıka basa bilgiyi , birazda eğlenelim değil mi ? , eğlenmek herkesin hakkı , gerek fıkralar , gerek komik resimler , ne ararsanız var

eee daha daha ne var mı diyorsunuz ?
Sizde ailemize katılın.
www.webmastersitesi.com
Geleceğe Webmaster Yetiştirir !
Webmaster Sitesi Giriş

KategorilerGenel